Tel:
Çin Güvenlik Metal Eskrim Üretici
Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd
Önce Müşteri, Dürüstlük Odaklı

Ana sayfa

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd

Anping yuanhai Hasır Donanım Products Co, Ltd 2011 yılında kurulan (Öncül Hebei Jianghai Hasır Donanım Ürünleri Ltd) Fabrikası hasır Asya'nın en büyük sanayi bölgesi - Anping County, Hebei Eyaleti bulunur. Şirket 2002.After kalkınma on yıldan fazla, çeşitli ekran Ar-Ge, üretim ve satış işletmelerinin bir koleksiyon haline geldi sonra kaynaklı çit panel üretmeye başladı, şimdi 500'den fazla çalışanı, tel gibi yıllık üretim kapasitesi fazla 30 milyon ton, büyük ölçekli omurgalı işletmelerin ekran endüstrisidir.
Ana Ürünler: Raylı çit, Yol çit, Üçgen bükme çit, Havaalanı çit, Geçici çit, Palisade çit, Güçlendirilmesi kaynaklı kafes panelleri, Gabion mesh ve diğer ürünler.
Firmamız petrol, madencilik, inşaat, ulaşım ve diğer belediye birimleri ile Amerika, Japonya, Rusya, Almanya, Güney Afrika, Avustralya, vb ile iyi bir işbirliği ilişkisi sürdürmek için uzun vadeli bir iş var 70'den fazla müşterileri ülkeler.
Biz yenilik için, "kazan-kazan ruhu ileriye ilerlemek ve ileride en etkili sanayi liderleri ve tel ürünlerinin en büyük tedarikçisi olmak için gelecekteki zorluklar ruhu," müşteri odaklı "amaçlara devam edeceğiz Yerli ve yabancı müşterilerine en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Yuanhai

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 1000,000-5000,000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 80% - 90%

Şirket tarihçesi

Anping yuanhai Hasır Donanım Products Co, Ltd 2011 yılında kurulan (Öncül Hebei Jianghai Hasır Donanım Products Co, Ltd) Şirket 2002 yılında kaynaklı çit panel üretmeye başladı.

Gelişimi on yıldan fazla sonra çeşitli ekran Ar-Ge, üretim ve satış şirketlerinin bir koleksiyon haline geldi.

Tesis, Asya'nın Hebei Eyaleti, Anping İlçesi'nde hasırdaki en büyük sanayi alanındadır.

2014 yılında şirketimiz, yeni ofis binasını genişletmeye ve kaplama atölyesini artırmaya, yeni kaplama ekipmanı satın almayı sürdürüyor.

Şimdi 500'den fazla çalışanı var, 30 milyon ton gibi tel yıllık üretim kapasitesi, büyük ölçekli omurgalı işletmelerin ekran sanayi.

Firma Servisi

1. HÜKÜMET ŞARTLARI VE KOŞULLARI - Bu hüküm ve koşullar, tarafların nihai ve eksiksiz olarak mutabakatını temsil eder ve burada belirtilen hükümleri değiştirme veya değiştirme ile ilgili herhangi bir şart veya koşul bulunmadığından yazılı ve onaylı olarak imzalanan ve onaylanmayan şirketler Şirketimizdeki bir yetkili ya da yetkili bir kişi tarafından. Bu şartlardan herhangi birinde değişiklik yapılmazsa, Alıcıların satın alma siparişini, gönderim talebini veya buradaki şartlara ek veya çelişen basılı şartları ve koşulları içeren benzer formları aldıktan sonra Şirketimiz tarafından mal sevkiyatı yapılmak suretiyle değiştirilemez. Herhangi bir terim, madde veya
Hükmün yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz sayıldığı beyan edilirse, bu bildiri veya beyan, burada yer alan diğer herhangi bir terimin, maddenin veya hükmün geçerliliğini etkilemez.

2. SİPARİŞLERİN KABUL EDİLMESİ - Tüm siparişler, belirli bir süre firma için yazılı olarak belirtilmediği sürece yetkili Şirket personelimizce yazılı fiyat doğrulamasına tabidir. Malların yazılı fiyat doğrulaması yapılmadan gönderilmesi, siparişteki fiyatın kabul edilmesine neden olmaz.

3. İKAME - Şirketimiz önceden bildirimde bulunmaksızın, alternatifi değiştirme hakkını saklı tutar.
Benzer türden ürün, kalite ve işlev. Alıcı bir ikameyi kabul etmezse Alıcı, teklif alıntı yapması, alıntı yapılması durumunda veya alıntı yapılmadığı takdirde alıcının teklif vermesine izin vermeyeceğini özellikle beyan etmelidir. Şirketimiz .

4. FİYAT - Herhangi bir nakliye ücreti de dahil olmak üzere kote edilen fiyatlar 10 gün geçerlidir.
Tarafından yazılı olarak veya yazılı satış kabulüne istinaden belirli bir süre için
Memur veya diğer yetkili personeli bulunmamaktadır. Belli bir süre için firma olarak belirlenen fiyat,
İptal işlemi yazılı olduğu takdirde Şirketimizce iptal edilecek ve başvuru tarihinden önce Alıcıya gönderilecektir.
Fiyatın yazılı kabulü Şirketimiz tarafından alınır. kargo noktası. Şirketimiz,
Alınan fiyatların altında olan satış fiyatlarının hükümet tarafından tespit edildiği hallerde emirlerini iptal etmek
düzenlemeler.

5. TAŞIMACILIK - Aksi belirtilmediği sürece, Şirketimiz taşıyıcı ve yön bulma kararını vermede kendi kararını kullanacaktır. Her iki durumda da, Şirketimiz, seçiminden kaynaklanan herhangi bir gecikme veya aşırı ulaşım masrafından sorumlu değildir.

6. AMBALAJ - Aksi belirtilmedikçe, Şirketimiz seçilen taşıma yöntemi için yalnızca asgari ambalaj standartlarına uyacaktır. Alıcı tarafından talep edilen tüm özel ambalaj, yükleme veya destek malzemelerinin bedeli Alıcı tarafından ödenir. Alıcının özel ekipmanı için tüm paketleme ve sevkıyat bedeli Alıcı tarafından ödenir.

Şirket takım

Anping Yuanhai Wire Mesh Hardware Products Co.,Ltd
Hebei Eyaleti, Anping İlçesi Kalkınma Bölgesi Batı
Tel:86-318-7615090
Privacy Policy Çin iyi kalite Security Metal Fencing Tedarikçi. Copyright © 2017 - 2019 securitymetalfencing.com. All Rights Reserved.